İade Şartları
kozanreklam.com.tr'den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.

Siparişinizin durumunu Üye girişi / Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz. Siparişlerim sayfasından sipariş numaranızı, kargo bilgisini ve takip numaranızı görebilirsiniz. Gönderildi durumunda görünen siparişlerinizin kargo takip numarası bir süre sonra yansımaktadır.

Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında sipariş verilen ürünü teslim için gelen kargo görevlisi yanınızdayken; sipariş verdiğiniz ürünle, size teslim edilen ürünün kod numaralarının tutup tutmadığını kontrol ederek, ürünü teslim alınız.

kozanreklam.com.tr satışını yapmakta olduğu tüm ürünleri, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere satıcı firmalardan alınması ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi ve hazırlanması anında hasar kontrolünden geçirmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderim yapılma ihtimali yoktur. Fakat niteliği itibariyle (cam eşya, elektrikli cihazlar gibi kırılgan yapıya sahip ürünler vb.) hassas ürünler, direkt taşıma esnasında düşürülebilmekte veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip durumlarda yapmanız gerekenler;

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar, yırtık ve ezilme söz konusu olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. "Hasar Tespit Tutanağı" kargo görevlisi ile karşılıklı olarak gün ve saat belirterek imzalanarak, Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber bir nüshasını da siz alarak kargo görevlisine iade ediniz. Konu ile ilgili bize bilgi vererek size tarafımızdan yeni ürünün derhal gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık veya darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız?

Kargo firmasının görevi kozanreklam.com.tr'den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında;firmamız sorumlu değildir.